Браницкият еп. Григорий освети нова клиника по лъчелечение
На 3 декември, софийският викарий Браницки еп. Григорий освети нова клиника по лъчелечение, която е част от Специалицизираната болница за активно лечение по онкология /СБАЛО/ . На празничния водосвет присъстваха директорът на болницата д-р Валентин Ангелов, зам.-министъра на здравеопазването д-р Адам Персенски, председателят на парламентарната здравна комисия д-р Даниела Дариткова, ръководителят на клиниката проф. Веселина Първанова и др.






